WARKA RADLER 0% ALC. GRATIS W TEN WEEKEND DLA KLUBOWICZÓW PURE JATOMI

Piwo, jak również inne rodzaje napojów alkoholowych to nieustannie drażliwy temat dla wielu trenujących na siłowni. Często jest tak, że trenują oni bardzo ciężko, ale wieczorem, ewentualnie w weekend lubią stracić kontrolę „ostro dając w palnik”. Dla takich ludzi Pure Jatomi Fitness wraz z firmą Warka przygotowali niespodziankę.

Pojawiając się dzisiaj na treningu w Pure Jatomi Fitness w Kielcach moim oczom ukazały się plakaty i ulotki o gratisowym napoju bezalkoholowym Warka Radler 0% alc. dla każdego klubowicza po skończonym treningu. To świetna alternatywa do klasycznego piwa w chwili, gdy chcemy się odstresować i zrelaksować. Niejednokrotnie zauważyłem ostatnio, że lato jest specyficzną porą roku, która bardzo sprzyja takiej formie wypoczynku. Uważam więc, że jeśli komuś zależy na siłowni i traktuje ją poważnie, warto klasyczny alkohol ograniczyć, a w jego miejsce zaprosić właśnie piwo bezalkoholowe.

Jak to mawiał Wiesław Wszywka, piwo zawsze smakuje tak samo, czyli wspaniale. Dlatego też pomysł z rozdawaniem piwa bezalkoholowego na siłowni uważam za ciekawy i nietuzinkowy. To zarówno ogromny ukłon w stronę klubowiczów, jak i genialna reklama dla producenta tego napoju. Jeśli w waszych siłowniach również została wprowadzona taka akcja promocyjna, poinformujcie mnie o tym.