Białko KFD

Dawno minęły chyba czasy, gdy kulturyści pili przed treningiem jaja, by dostarczyć mięśniom wysokiej jakości białko. Białko, które potrzebne jest do natychmiastowej odbudowy włókien mięśniowych rozrywanych przez wysiłek podnoszenia ciężarów. Ktoś powie „jak to minęły. Przecież niektórzy dalej piją jaja”. No tak, ale zwróćmy uwagę na jeden zasadniczy fakt, a taki, że jaja pite niegdyś przez sportowców „nieco” różniły się jakościowo od jaj kupowanych dziś w supermarketach. ALe mniejsza o ekologię, bowiem dziś dostępne jest niejako w zastępstwie najlepszej natury białko KFD.

– Spożywam białko KFD – mówi trójboista z sekcji jednego z klubów sportowych. – Białko KFD to w 100% czysty koncentrat białka serwatkowego, do tego bywa dobre kakao, wpływające tonizująco na układ nerwowy, czyli również sprzyjające regeneracji potreningowej. Spożywam białko KFD zarówno przed treningiem, jak również przed spaniem, ponieważ zapobiega nocnemu katabolizmowi, który nie działa na mięśnie najlepiej.

Białko KFD jest dostępne w różnych cenach, a to też w zależności od gramatury opakowania oraz serii. Białko KFD działa za każdym razem, przed i po, jest również bardzo dobre w smaku.