Dieta pudełkowa

Spędzamy coraz więcej czasu w pracy. Do tego coraz więcej „za kółkiem”, by dojechać i wrócić. Kiedy już znajdziemy się w domu, coraz więcej z nas kładzie się po prostu spać lub wykonuje dalej jakieś obowiązki. To naprawdę niesamowite jak czasy się zmieniają..

Kiedy mowa o diecie pudełkowej, mowa o cateringu, który obsługuje coraz częściej naszą dietę. Siedzimy w pracy obiad przychodzi do nas w osobie pracownika niosącego pyszności w pudełkach. Niegdyś była do najczęściej pizza, obecnie coraz częściej specjalne zestawy obiadowe, które mogą być, i są często, dietetyczne.

Aby skorzystać z diety pudełkowej wykonujemy wpierw telefon do odpowiedniej firmy, z którą nie ma problemów. Niekiedy to firma ogłaszająca się w sieci internet, czasem po prostu telefon z ulotki. Następnie zamawiamy zestaw. Zestaw gotowy lub zestaw, który możemy sobie samemu zaprojektować z wszystkiego co firma proponuje. To wspaniałe rozwiązanie dla osób na diecie, na przykład cukrzyków, ale są pośród odbiorców i tacy, którzy chcą po prostu dbać o zdrowie.