Gabinet medycyny estetycznej

Medycyna estetyczna stanowi dziś prawdziwą niszę. Zapotrzebowanie jest wielkie, znacznie większe niż jeszcze przed laty, gdy zabiegi plastyczne uchodziły za fanaberie wybranych. Na szczęście dostępność jest spora, również pod względem cenowym konkurencja na tym rynku zrobiła swoje.

Można poprawić wszystko, lub może lepiej – prawie wszystko, bowiem istnieją wciąż pewne ograniczenia, natomiast w ramach zabiegów plastyki można wręcz się przeistoczyć, bo jak inaczej nazwać przypadki, w których pacjent otrzymuje nową twarz i figurę? Jest to za pewne dobrodziejstwo cywilizacyjne, ma też swoje minusy, one z kolei wiążą się z ryzykiem w sztuce lekarskiej, jak każdej innej.

Uszy odstające? Krogulczy nos? Włosy nie te? A może za mały biust i za dużo tu i tam? Nie ma problemu, na pewno korekcje są do wykonania, i nawet wiedzą o tym dzieci, które mogły obejrzeć odpowiednią publicystykę w telewizji.

Zabiegi kosztują, to trzeba jasno powiedzieć. Koszty idą w tysiącach i ich dziesiątkach, w zależności od rozmachu operacji. Rzecz jasna istnieją pewne gwarancje na to, że wszystko będzie dobrze, byle by tylko nie zatracić gdzieś po drodze tożsamości.. A wtedy kompleks jest do wyleczenia.