Tabletki na trądzik

Tabletkami na trądzik są niemal wszystkie substancje wspomagające prawidłową przemianę materii, tabletki ziołowe odkwaszające organizm, mikroelementy i witaminy, które są remedium na cerę, bowiem jej zła kondycja, wyłączając oczywiście kwestie hormonalne, podyktowana jest zaburzeniami w diecie, czy po prostu negatywnym bilansem energetycznym. Jeśli trudno w to wciąż uwierzyć, niech na dowód posłuży fakt, iż badania uczonych w tym zakresie udowodniły niemal znikomy odsetek obecności trądziku na skórze dobrze utrzymanych sportowców. Tym nie mniej można się pokusić o wyróżnienie dla pewnych preparatów, które dedykowane są ściśle pod objawy, jakim jest trądzik.

– Acnetame to produkt przeznaczony dla dorosłych i młodzieży – dowiadujemy się z dobrych źródeł. – Posiada właściwość wspomagania leczenia skóry przetłuszczającej się, jak również trądziku hormonalnego. Lek tworzy aż 9 substancji czynnych, będąc rekomendowanym przez dermatologów jako odwewnętrzne wspomaganie terapii przeciwtrądzikowej. Jest to szerokie spektrum witamin o działaniu korzystnym dla skóry, zwłaszcza jej gładkości i zdrowego wyglądu.
W Acnetame zawarty jest chrom, wpływający na obniżanie poziomu cukru we krwi, który, co udowodniono,  jest jednym z powodów zaogniania się zmian trądzikowych.
Nie należy jednak nigdy, jak zresztą w przypadku innych suplementów, rezygnować z dobrze zbilansowanej diety, która bogata w żywność nieprzetworzoną jest w stanie zdziałać cuda, mimo, że cudów nie ma – jest natomiast dieta.