Staki kreatynowe

Dawno minęły czasy, w których dominantą dla kulturystów był monohydrat kreatyny. Na dodatek monohydrat, o który było bardzo trudno, a zwłaszcza o ten najlepszy, czyli działający. Dziś dostępne są tak zwane staki kreatynowe, zawierające aż sześć różnych form kreatyny, stąd dostępne są bardzo anaboliczne mixy wymienionych. Glukonian kreatyny, orotan kreatyny, alfa-ketoglutaran kreatyny, jabłczan dwu-kreatyny, chylat magnezowy kreatyny i oczywiście monohydrat kreatyny, zwany też monowodzianem.

Anaboliczne i antykataboliczne działanie wybranego staka kreatynowego jest zazwyczaj dodatkowo wzmacniane związkami poprawiającymi transport i wchłanianie kreatyny, co pomaga wspomóc i przyspieszyć regenerację potreningową, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa. Dostępne są wśród staków formuły skuteczne i bezpieczne w różnych gramaturach.

Dobra forma i zdrowie może oznaczać działanie kreatyny, czyli substancji silnej i bezpiecznej. Kreatyna transportuje i odbudowuje ATP i jako nośnik energii pośredniczy w reakcjach stymulujących mięśnie do wzrostu. Najlepsze staki odznaczają się tym, że są wziętym produktem dla najlepszych sportowców.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *