Tabletki calominal

– Pyta pan czy Calominal działa? Proszę pana, działa, i to rewelacyjnie – mówi pan Jakub.

Historia pana Jakuba jest dość prozaiczna, bowiem chyba najlepiej obrazuje skuteczność działania Calominalu. Otóż trenował trójbój siłowy, ważąc przy wzroście 183 cm 110 kg. W końcu zaczęły się problemy z kolanami do tego stopnia, że pojawił się problem duży.

– Nie mogłem wysiąść z samochodu, ani do niego poprawnie wejść – mówi. – Postanowiłem na gwałt schudnąć, więc zakupiłem Calominal. Wyszedłem jednak z założenia, że to nie może być jedyny bodziec wywierany na organizm, więc zacząłem mniej jeść, góra jeden lekki posiłek w środku dnia, poza tym morze niesłodzonej kawy, zielonej i czerwonej herbaty, wody mineralnej i soku z ogórków. Rano pół godzinny jogging, następnie pół godziny rowerka, następnie zróżnicowane ćwiczenia na mięśnie brzucha, ćwiczenia rozciągające – to samo wieczorem. Ponadto sauna dwa razy w tygodniu, nie wspominając o tym, że jeden jedyny posiłek dziennie jako danie owocowo warzywne.

Czy się udało? Tak, ponieważ Calominal podziałał. Pan Jakub zrzucił 12 kg w ciągu miesiąca. Do dziś jednak zastanawia się, jakie działanie miała kromka chleba w formie przekąski między godziną 7 rano a 15.